Czas i koszty dostawy

 

 

Oferujemy różne opcje dostawy towaru. Sam decyduj, który sposób dostawy jest najlepszy dla Ciebie!

Dostawa i płatność - BETLEWSKI Home and Garden®Przegląd firm kurierskich: GLS - eNadawca.pl Szczegóły dostawy poprzez Kuriera InPost


GLS  kurier- 16,00 zł
GLS kurier za pobraniem - 20,00 zł
 
InPost paczkomaty - 12,00 zł
InPost paczkomaty za pobraniem - 15,00 zł
 
InPost kurier - 15,00 zł
InPost kurier za pobraniem - 18,00 zł

Odbiór osobisty - 0 zł
 
 
ODBIÓR OSOBISTY
 
Towar zakupiony w MamChemie możesz odebrać w naszym sklepie stacjonarnym od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00 Sklep znajduje się pod adresem ul.Partyzantów 16 05-860 Płochocin. Odbiór osobisty jest całkowicie bezpłatny i możliwy po otrzymaniu informacji, że zamówienie jest gotowe do odbioru. W naszym sklepie możesz zapłacić gotówką lub kartą płatniczą.
 
 
PAMIĘTAJ, ŻE.. !
 

Czas dostawy kurierem  wynosi najczęściej 24 godziny. Czasami bywa, że przesyłka dostarczana jest w 48 godzin.
Firma kurierska InPost, która obsługuje paczkomaty dostarcza przesyłkę w ciągu maksymalnie 3 dni.

1) Koszt dostawy towaru w całości pokrywa kupujący. W przypadku braku odbioru przesyłki pobraniowej wystawiamy fakturę przelewową w wysokości kosztów dostawy.

2) Szczegółowe koszty i terminy dostawy są uzależnione od wagi i wielkości przesyłki oraz wybranego sposobu dostawy.

3) Przewoźnik doręcza przesyłki standardowo od poniedziałku do piątku - za wyjątkiem przypadających w tym okresie dni ustawowo wolnych od pracy - w godzinach 8.00 - 18.00. Za dodatkową opłatą przewoźnik doręczy Ci przesyłkę również rano do godziny 9.00 lub do południa do godziny 12.00 lub w sobotę.

4) Kurier ma obowiązek dostarczyć zakupiony towar ważący do 31,5 kg do drzwi odbiorcy. W przypadku towaru o wadze powyżej 31,5 kg dostawa jest realizowana do bramy/furtki/klatki odbiorcy.

5) Wydanie towaru w sklepie stacjonarnym  następuje wyłącznie do rąk Kupującego lub osoby uprawnionej do odbioru towaru w jego imieniu, po okazaniu dowodu osobistego lub innego dokumentu zawierającego zdjęcie i potwierdzającego tożsamość oraz podaniu numeru zamówienia.

6) Na miejscu możesz płacić gotówką lub kartą płatniczą i masz możliwość dokładnego sprawdzenia stanu zamówionego towaru.

7) Wysyłkę za pobraniem realizujemy do kwoty 5500 zł zgodnie z regulaminami firm kurierskich.
 
8) W razie wykrycia naruszenia przesyłki przed jej odebraniem powinieneś postępować zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, a w szczególności zażądać od kuriera spisania protokołu szkody.

9) Jeżeli już po wydaniu przesyłki ujawniono ubytek lub uszkodzenie przesyłki nie dające się zauważyć przy odbiorze, powinieneś w ciągu 7 dni od dnia odbioru przesyłki zawiadomić o nich dostawcę w celu protokolarnego ustalenia stanu przesyłki oraz okoliczności powstania szkody.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl